لوازم کامل استخر

خانه لوازم کامل استخر

لوازم کامل استخر


شرکت صاف آب آذر نماینده تجهیزات و لوازم کامل استخر و سونا و جکوزی می باشد.

 

دانلود کاتالوگ محصولات : http://s8.picofile.com/d/8345515500/0458f312-b3a0-424d-b1de-ae91952c670c/SAFAB_AZAR_CO.pdf

 

شرح محصولات و نمایندگی ها :

• کمپانی  Etatron ایتالیا  تولید کننده تجهیزات تزریق مواد شیمیایی

• کمپانی  Prozone آمریکا تولید کننده دستگاه های ازن ژنراتور برای ضد عفونی آب استخر

• کمپانی Hayward آمریکا تولید کننده تجهیزات تصفیه خانه استخر و تجهیزات جانبی

• کمپانی Flexinox  اسپانیا بزرگترین رهبر تولید تجهیزات جانبی استیل استخرو مبدلهای استنلس استیل استخر و جکوزی 

• کمپانی Prozone  آمریکا تولید کننده دستگاه های ازن ژنراتور برای ضد عفونی استخر

• کمپانی Pentair  تولید کننده مخازن FRP

• کمپانی  Praher اتریش در زمیته شیر های چند راهه

• کمپانی  Helo تولید کننده تجهیزات سونای بخار و خشک

• کمپانی  Runixin تولید کننده شیر های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک سختی گیر

• کمپانی  Certekin انگلستان تولید کننده تجهیزات تصفیه آب استخر

هدف، بسی بیشتر از فراهم کردن تجهیزات برای شماست .کمپانی HAYWARD محیطی آرام ، مفرح و بدون اشکال برای استخر شما فراهم می کند تا از داشتن استخر و یا جکوزی لذت ببرید به گونه ای که نه شما در خدمت استخر ، بلکه استخر در خدمت شما باشد. افزون بر 80 سال است که این کمپانی به صاحبان استخر و جکوزی در سراسر دنیا کمک می کند تا با خاطری آسوده از عملکرد دقیق و صحیح سیستم های HAYWARD با بالاترین بازده ، از مجموعه خود لذت ببرند .   
CERTIKIN کمپانی بین المللی انگلیستان  ، بزرگترین تولید کننده  توزیع کننده تجهیزات استخر در بریتانیا می باشد . این شرکت به عنوان پیشگام در عرصه تجهیزات خود ،نسبت به کیفیت آنها نیز متعهد است. قطعات و لوازم  یدکی تجهیزات نیز ،همانند سی سال گذشته در دسترس مصرف کنندگان می باشد. در حال حاضر به دلیل گستردگی و تنوع سطح محصولات ، تجهیزات این شرکت در بیش از 50 کشور جهان در مناطق اروپا ،آمریکای لاتین ،آفریقا ، آسیا و خاور میانه گسترده شده است .

 کمپانی PROZONE در سال 1977 در تولید،دستگاه های ازن ژنراتور برای کاربرد استخر ها و جکوزی ها پیشقدم شد. از آن پس شرکت همواره در حال توسعه و ارتقای محصولات خود در صنعت های مختلفی از جمله استخر و جکوزی ، برج های خنک کن ، آب های آشامیدنی و ... می باشد . استفاده از گاز ازن یکی از مدرنترین و بهترین روشها جهت افزایش سطح کیفی آب در استخر های شنا به شمار می رود . نصب دستگاه های PROZONE باعث شفافیت مضاعف و حذف هر گونه بو ، طعم و مزه در آب استخر خواهد شد ، در نتیجه شناگر در فضایی مفرح و نشاط آور به شنا خواهد آمد .

کمپانیFELEXINOX  اسپانیا بزرگترین رهبر تولید محصولات و تجهیزات اصلی و جانبی تمام استیل برای استخر های خصوصی و عمومی می باشد. این تجهیزات از جنس استلس استیل 304 و 316 با بهترین کیفیت و جلایی درخشان با همه متعلقات جهت نصب مهیا می باشد .

 کمپانی HELLO فنلاند بزرگترین تولید کننده تجهیزات سونا و هیتر های خانگی در دنیا ، محصولات خود را از طریق شرکت صاف آب آذر به فروش می رساند. اگر هر عضو خانواده چیز متفاوتی بخواهد ، HELLO یک از هیتر های چند منظوره جذابش را معرفی می کند . انتخاب شما از هیتر سونا با توجه به فضایی که شما ترجیح می دهید ، مشخص می گردد . حتی اگر محدودیت فضا داشته باشید ،باز می توانید از سونا لذت ببرید ، کنار یک حمام یا جایی در زیر زمین ، بنابراین چیزی برای همه وجود دارد .در هر کدام از سونا ها شما می توانید جو اصیل فنلاندی و لذت حمام سونا را آنگونه که شایان لذت بردن است ، تجربه کنید . سونا بهترین رسم فنلاند را مجسم می کند و ما می خواهیم آنرا با همه سهیم شویم . به سونا خوش آمدید.