بازرگانی

شرکت صاف آب آذر با بررسی نیاز های صنعت تأسیسات و همچنین بررسی جدیدترین محصولات و تکنولوژی های موجود در بازار جهانی اقدام به واردات تجهیزات مختلف از معتبرترین برند های حاضر در بازار جهانی می کند. 

با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی شرکت صاف آب و بهره گیری از معتبرترین برند های جهانی در ساخت محصولات تولیدی توانسته ایم بخشی از محصولات و همچنین خدمات فنی مهندسی ارائه شده در این مجموعه را به کشور های مختلفی نظیر عراق، آذربایجان، ترکیه، افغانستان و ... صادر کنیم.

دیگ های چگالشی
شرکت صاف آب آذر نمایندگی انحصاری شرکت Econdense ترکیه در ایران می باشد. این شرکت در زمینه تولید دیگ های چگالشی مطابق استاندارد اروپا فعالیت می کند. 

استخر، سونا و جکوزی
شرکت صاف آب با توجه به سابقه فعالیت طولانی در بازار تجهیزات استخر و جکوزی توانسته است نمایندگی برخی از مطرح ترین تولید کنندگان محصولات مرتبط با استخر و جکوزی در سطح جهانی را اخذ کند. شرکت های HAYWARD آمریکا، EMAUX استرالیا و HYPERPOOL چین تولید کننده تجهیزات کامل استخر شامل اوان پمپ های استخری، فیلتر های شنی و دیاتومه، مبدل ها و گرمکن های استخری، تجهیزات ضد عفونی و تجهیزات جانبی 

شرکت  PROZONE آمریکا فعال در زمینه تولید سیستم های ازن ژنراتور جهت ضد عفونی استخر های شنا

شرکت HELO فلاند تولید کننده هیتر های سونای خشک وبخار

شرکت FLEXINOX اسپانیا تولید کننده مبدل های پوسته لوله استیل و تجهیزات جانبی استیل استخر و جکوزی

شرکت STP و PILMAT بزرگترین هلدینگ تولید کننده لوله، اتصالات و شیرآلات UPVC در اروپا

شرکت CALOREX تولید کننده رطوب گیر استخر

تصفیه آب
شرکت DOW آمریکا تولید کننده ممبران های تصفیه آب 

شرکت ETATRON ایتالیا تولید کننده طیف وسیعی از پمپ های تزریق مواد شیمیایی و کنترل یونیت های پاارمتر های مختلف آب

شرکت MARTIN تولید کننده مخازن FRP سختی گیر های رزینی و فیلتر های کربن اکتیو همچنین تولید کننده تجهیزات کنترلی دستگاه های تصفیه آب صنعتی